• Üyeliği ile ilgili sorun yaşayan arkadaşlar https://www.facebook.com/ilkmatzum face sayfasına mesaj atarak yada onay@ogretmenforumu.com adresine mail atarak sorunlarını dile getirebilirler.

-Üyeliğinizin tamamlanması için foruma üye olduktan sonra onay@ogretmenforumu.com mail adresine özel bilgileriniz kapalı olacak şekilde öğretmen olduğunuzu kanıtlayan bir belge göndermeniz gerekmektedir.
    Belge gönderdikten sonra http://www.ogretmenforumu.com/sms üzerinden de sms onayınızı yapmanız gerektede.

İLKMATZUM YÖNETİM

Zincir ile Eğitim Vermek İstiyorum - Ömer Bilgin

admin

Yönetici
Yönetici
Sms Onaylı
Adınız Soyadınız: Ömer Bilgin
İl - İlçe: Samsun - İlkadım
Eğitim Verebileceğiniz Konu veya Programlar:
1- Uzak bağlantı programları kullanımını öğretebilirim (Teamviewer, Alpemix vs.) (Herkese gerekli)
2- Camtasia ile bilgisayarın ekranını kaydetmeyi öğretebilirim. (Herkesin öğrenmesi gerek bence)
3- Hızlıca bilgisayın ekran resmini almayı, bunu sınav hazırlamakta kullanmayı öğretebilirim.
4- Gmail filtre yaparak maillerinizi derleyip toplamayı öğretebilirim.
5- Google drive kullanımını anlatabilirim.
6- Office 365 kullanımını anlatabilirim.
7- Word, excel, powerpoint vs programlarında takıldığınız yerlerde yardımcı olabilirim.
8- PDF yi word yapma, wordu pdf yapma gibi konularda yardımcı olabilirim.
9- PDF den soru kırpma ve yazılı hazırlama konusunda yardımcı olabilirim.
10-Akıllı Derslik sisteminin kullanımını öğretebilirim.
11- Forum kullanımını detaylı anlatabilirim.
12- Video kırpma, düzenleme, montaj konusunda bilgi verebilirim.
Aklıma gelenler şimdilik bunlar.

En çok Kaç Kişiye Destek Verebilirsiniz? : Limitsiz

Varsa Detaylı Açıklamanız:
Bilgisayar konusunda oldukça deneyimliyim. Yukarıda yazdıklarım alsında bir öğretmene lazım olabileceğini düşündüğüm temel bilgiler. Bunlar haricinde iler düzey şeylerle de uğraşıyorum. İstekte bulunanlara bilgim yettiğince yardımcı olmaya çalışırım. Bilmediğim bir şeyi de kısa sürede öğrenir anlatmaya çalışırım.

Son düzenleme:

Nurkan

New Member
Sms Onaylı
Adınız Soyadınız: Ömer Bilgin
İl - İlçe: Samsun - İlkadım
Eğitim Verebileceğiniz Konu veya Programlar:
1- Uzak bağlantı programları kullanımını öğretebilirim (Teamviewer, Alpemix vs.) (Herkese gerekli)
2- Camtasia ile bilgisayarın ekranını kaydetmeyi öğretebilirim. (Herkesin öğrenmesi gerek bence)
3- Hızlıca bilgisayın ekran resmini almayı, bunu sınav hazırlamakta kullanmayı öğretebilirim.
4- Gmail filtre yaparak maillerinizi derleyip toplamayı öğretebilirim.
5- Google drive kullanımını anlatabilirim.
6- Office 365 kullanımını anlatabilirim.
7- Word, excel, powerpoint vs programlarında takıldığınız yerlerde yardımcı olabilirim.
8- PDF yi word yapma, wordu pdf yapma gibi konularda yardımcı olabilirim.
9- PDF den soru kırpma ve yazılı hazırlama konusunda yardımcı olabilirim.
10-Akıllı Derslik sisteminin kullanımını öğretebilirim.
11- Forum kullanımını detaylı anlatabilirim.
12- Video kırpma, düzenleme, montaj konusunda bilgi verebilirim.
Aklıma gelenler şimdilik bunlar.

En çok Kaç Kişiye Destek Verebilirsiniz? : Limitsiz

Varsa Detaylı Açıklamanız:
Bilgisayar konusunda oldukça deneyimliyim. Yukarıda yazdıklarım alsında bir öğretmene lazım olabileceğini düşündüğüm temel bilgiler. Bunlar haricinde iler düzey şeylerle de uğraşıyorum. İstekte bulunanlara bilgim yettiğince yardımcı olmaya çalışırım. Bilmediğim bir şeyi de kısa sürede öğrenir anlatmaya çalışırım.
Bende sıkıntı yaşıyorum hocam çoğunda

tahirmat

New Member
Sms Onaylı
Ad Soyad: Tahir Çoban
İl İlçe: Şanlıurfa Viranşehir
Eğitim Verebileceğim Konu veya Programlar:
1-) Word: Seviye İleri düzey
2-) İl ve ilçe tanıtımı - Yer yurt ayarlama
3-) Akıllı Tahta Antropi Teach Özgün Ders Materyali Oluşturma- Projem Örnek Proje Seçildi.